Be - Uvod a Prolog

4. března 2009 v 16:10 | Alice
Název: Be (Být)
Hlavní Postavy: Madison Elsey-Wennell, Edward Cullen, Isabella Swan
Nové postavy: Madison Elsey-WennellMadison Elsey-Wennellová se přistěhovala do Forks. Obyvatelé městečka mají hned několik důvodů, proč na ni koukat skrz prsty. Bydlí sama, ačkoliv je jí teprve 17 let. O její rodině, ani o její minulosti nikdo nic neví. S nikým se nebaví, nikam kromě školy nechodí. Navíc předtím údajně žila v Londýně, proč se tedy přestěhovala právě do Forks?


Předmluva

Nebyla jsem. A pak jsem náhle byla. Nepamatuji si, jaké to bylo, nebýt. Ale nejspíš jsem cestovala daleko. Hodně daleko. Jen abych se sem dostala.
Možná jsem byla stvořena v této tiché temnotě. Z této tiché temnoty. Touto tichou temnotou.
Začít být je stejné jako usnout. Nikdy přesně nevíš, kdy se to stane. Přechod. Kouzlo. A ty myslíš jen na to, jak ten okamžik přivolat zpět. Okamžik přechodu. Pak by jsi všemu rozuměla. Všechno bys to viděla.
Možná, že jsem byla vždy. Navěky zde.. A zapoměla jsem. Představuji si, že věčnost by měla tento efekt. Rozšiřování. Podobně jako by všudypřítomnost vyžadovala nepřítomnost.
Zdá se, že mám tenhle předurčený hlad po vědomostech. Talent k vidění vzorů a hledání korelací.Ale postrádám kontext.
Kdo jsem? V pozadí mého podvědomí nacházím slova. Budu sama sobě říkat.. Bůh. A strávím zbytek věčnosti snahou zjistit, kdo jsem.

(Animae Partus
- Pain of Salvation)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.